ACOUSTIC SIGNATURE
Audio Research Ref75

Przedwzmacniacz phono Tango Mk3Projektując i budując Tango Mk3, Acoustic Signature stworzyło przedwzmacniacz gramofonowy w umiarkowanej cenie, który jest przyjazny dla użytkownika i charakteryzuje się znakomitą jakością dźwięku. Płyta drukowana została wykonana w taki sposób, aby obwody znajdowały się po obu jej stronach, a od góry zabezpieczona jest dużą powierzchnią izolacyjną.

Wyłącznie dzięki zastosowaniu obustronnej płytki drukowanej, można było uzyskać najkrótsze ścieżki sygnałowe – tak istotne dla wzmocnienia niezwykle słabych sygnałów płynących z wkładki gramofonowej. Taka konstrukcja zapewnia niski poziom przydźwięku i szumu, a jednocześnie pozwala uzyskać znakomitą jakość dźwięku.

Audio Research Ref75

Przedwzmacniacz został przystosowany do współpracy z wieloma dostępnymi typami wkładek MM i MC. W konstrukcji wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości kondensatory.

Wszystkie kondensatory elektrolityczne zostały połączone równolegle z kondensatorami polipropylenowymi, aby umożliwić jak najlepszą transmisję detalicznych i szybkich impulsów.

Dopuszczalna odchyłka od krzywej RIAA ma wartość niższą, niż 0.2 dB. Wartość ta została osiągnięta dzięki wykorzystaniu rezystorów oraz precyzyjnych kondensatorów o tolerancji 1%.

Przedwzmacniacz Tango wyposażono również w filtr subsoniczny, który eliminuje zniekształcenia niskich częstotliwości, występujące poniżej poziomu 6 Hz. Właściwości techniczne odzwierciedlają olbrzymi wysiłek, jaki został włożony w zaprojektowanie tego urządzenia.

Wartość wzmocnienia wynosi 40dB dla wkładek typu MM i 67dB dla wkładek typu MC.


Wilson Audio

 
 
Tango MK3 phono preamp MM/MC  4 400 zł     cena zawiera KGO: 2,10 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)