GOLDENEAR

GoldenEar SuperCenter XXL


Modele SuperCenter X, SuperCenter XL oraz SuperCenter XXL, są zapewniającymi znakomitą jakość dźwięku głośnikami centralnymi, przeznaczonymi do użytku w systemach Kina Domowego najwyższej jakości. Zostały one zaprojektowane tak, aby stanowiły uzupełnienie i doskonale dopasowały się do wolnostojących zestawów głośnikowych Triton, jak również monitorów serii Aon – zarówno pod względem dźwiękowym, jak i wizualnym. Ich wyrafinowane przemysłowe wzornictwo jest atrakcyjne i funkcjonalne – minimalizuje ono wymiary głośnika, przy jednoczesnym pogłębieniu jego właściwości akustycznych.

Nowy, najwyższej jakości głośnik centralny SuperCenter XXL, ma szerokość 35” (89 cm), a w jego konstrukcji wykorzystano cztery przetworniki o średnicy 5¼”, opracowany przez GoldenEar przetwornik wysokotonowy HVFR™, trzy planarne, pasywne radiatory oraz unikalny projekt zwrotnicy o liniowej charakterystyce fazowej i precyzyjne kondensatory foliowe. Dzięki symetrycznej topologii rozmieszczenia podzespołów zredukowano pojemności pasożytnicze w obwodach magnetycznych, co w dramatyczny sposób poprawiło czystość brzmienia. Obudowę głośnika podzielono na trzy osobne komory. Największą komorę, w której mieszczą się dwa przetworniki o średnicy 5¼”, sprzężone z dużym pasywnym radiatorem o wymiarach 7” x 10” i których charakterystyka została dopasowana do przetwornika wysokotonowego, ulokowano centralnie. Każda z dwóch umieszczonych po bokach mniejszych komór, zawiera przetwornik o średnicy 5¼” specjalnie opracowany pod kątem przenoszenia niskich częstotliwości (do 500 Hz), sprzężony z mniejszą membraną pasywną o rozmiarach 6¾” x 8”.

Pod względem akustycznym, głośniki z serii SuperCenter oferują taki sam, żywotny, detaliczny, gładki, otwarty i oderwany od obudowy charakter dźwięku, z jakiego słyną głośniki satelitarne SuperSat, tyle, że zapewniają one jeszcze większy zakres dynamiki oraz lepszy atak i rozciągnięcie niskich tonów.

SuperCenter XXL - Dane Techniczne:

Przetworniki:

Cztery przetworniki nisko/średniotonowe, 5-1/4˝
Dwa prostokątne, płaskie radiatory niskotonowe, 6-3/4˝ x 8˝
Prostokątny, płaski radiator niskotonowy, 7˝ x 10˝
Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™
Zalecana Moc Wzmacniacza: 20-350 W
Sprawność: 91 dB
Pasmo Przenoszenia: 33 Hz - 35 kHz
Impedancja: 8 ohm
Wymiary: 89cm (35˝) W x 14,6cm (5-3/4˝) H x 27,94cm (11˝) D
Waga: 14 kg netto (31 lbs.) / 17.2 kg (38 lbs.) brutto

Wilson Audio

 
 
SuperCenter XXL  6 300 zł     cena zawiera KGO: 3,36 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)