GOLDENEAR

GoldenEar SuperSat 60/60C


SuperSat 60 jest wąskim, mierzącym 89 cm długości i głębokim na 6,8 cm głośnikiem satelitarnym, dostępnym zarówno w wersji pionowej (SuperSat 60), jak i wersji przeznaczonej do montażu poziomego (60C), która ma być wykorzystywana jako głośnik centralny. SuperSat 60 został zaprojektowany tak, aby dopasować się do rozmiarów ekranów TV o przekątnej 60” i większych – kiedy jest montowany jako lewy i prawy kanał – a także aby można było go wykorzystywać w postaci głośnika centralnego (w połączeniu z innymi głośnikami GoldenEar), z ekranami o dowolnej przekątnej. Głośnik SuperSat 60 może również być montowany pionowo, przy wykorzystaniu podstawki półkowej, bądź wyższego stojaka.

Smukła obudowa, o atrakcyjnych dla oka kształtach, została wykonana z aluminium najwyższej jakości i wykończona wspaniałym, czarnym lakierem fortepianowym. Mniejszy brat "60-tki", należący do tej samej linii stylistycznej - głośnik SuperSat 50 - otrzymał nagrodę Resi Award, za „najlepiej prezentujący się głośnik do montażu naściennego”. SuperSat 60 wyposażono w cztery, opracowane przez GoldenEar przetworniki nisko/średniotonowe (wielkości 4,5”) o odlewanych koszach, wyposażone w zamontowane pośrodku, wielołopatkowe korektory fazy. Głośniki zostały zamontowane w konfiguracji D’Appolito – po lewej i prawej stronie flagowego, wstęgowego przetwornika wysokotonowego HVFR™. Do zestawu przetworników dołączono jeszcze dwa prostokątne, płaskie radiatory niskotonowe, o wymiarach 4” x 7”, które znakomicie wspomagają pozostałe głośniki, tworząc w efekcie oderwany od obudowy, trójwymiarowy dźwięk i zapewniając doskonale rozciągnięte, niskie tony.

“Skala dźwięku i wyrafinowanie na miarę ekscytacji, jaką wywołują...wysoce rekomendowane.”
-- Russell Williams, AV Forums

Głośniki SuperSat 60 i 60C, charakteryzują się bardzo małą głębokością, co czyni z nich doskonałych partnerów dla najnowocześniejszych, superpłaskich ekranów TV. Zamocowanie głośników jest czynnością niezwykle prostą i nie ma potrzeby wykorzystywania dodatkowych, niezgrabnych elementów montażowych – można wykorzystać gwintowane otwory lub specjalnie przygotowane wpusty mocujące, z tyłu obudowy. Podwójne, regulowane podstawki pozwalają na ustawienie głośnika pod dowolnym kątem, kiedy montujemy 60C, jako głośnik centralny, w pozycji poziomej. Dostępne są również podstawki do montażu na półce, oraz wyższe standy, do ustawienia głośników w pozycji pionowej na podłodze.

Dane Techniczne:

Przetworniki:

Cztery przetworniki nisko/średniotonowe typu MVPP™ , 4-1/2˝
Dwa prostokątne, płaskie radiatory niskotonowe, 4˝ x 7˝
Wstęgowy przetwornik wysokotonowy typu HVFR™
Zalecana Moc Wzmacniacza: 20-300 W
Sprawność: 92 dB
Pasmo Przenoszenia: 50 Hz - 35 kHz
Impedancja: 8 ohm
Wymiary: 89cm (35˝) H (W) x 12,06cm (4-3/4˝) W (H) 
x 6,8cm (2-3/4˝) D
Waga: 5 kg netto

Wilson Audio

 
 
SuperSat 60  8 070 zł     cena zawiera KGO: 20,58 zł
SuperSat 60C  4 030 zł     cena zawiera KGO: 14,42 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)