MSB TECHNOLOGY
WATCH

Wzmacniacz Słuchawkowy Reference Headphone AmplifierMagia niezrównanego dźwięku HiFi w słuchawkach dynamicznych
Wysoka dynamika dźwięku

Zaprojektowany pod kątem słuchawek dynamicznych, wzmacniacz Reference Headphone jest konstrukcją całkowicie zbalansowaną. Mogąc pochwalić się dynamiką osiągającą zakres 139dB, wzmacniacz współpracuje z przetwornikami DAC Reference i Select, dostarczając muzykę pełną życia w niezapomniany, nowy sposób.

Maszynowo obrabiane, aluminiowe chassis

Wyjściowa bryła metalu o wadze 30kg, jest poddawana maszynowej obróbce w firmowym zakładzie MSB. Po upływie ponad czterech godzin, 60% materiału zostaje usunięte i powstaje gotowy, znacznie lżejszy, odpowiednio ukształtowany produkt, charakteryzujący się jak najlepszym anodyzowanym wykończeniem na rynku.

4-pinowe złącza XLR

Każdy wzmacniacz wyposażono w trzy 4-pinowe złącza XLR.

W pełni wyposażony

Umieszczony na tylnym panelu wtyk słuchawkowy pozwala na zachowanie czystej estetyki systemu – nie plączą się żadne przewody, które wpływałyby na wygląd doskonale zestawionego systemu. Poziom szumów został zmniejszony dzięki wykorzystaniu izolowanego transformatora i odpowiedniemu projektowi schematu uziemienia. 12-woltowe gniazda przełączające pozwalają na zdalne sterowanie systemem zasilania.

Obejście analogowe

Jeśli jedna para słuchawek użytkowana jest jednocześnie w dwóch osobnych systemach, istnieje możliwość wykorzystania obejścia analogowego, zainstalowanego we wzmacniaczu. Wystarczy wyłączyć zasilanie urządzenia, a sygnał będzie przesłany do drugiego systemu.

Anodyzowane Wykończenie

Dostępne matowe srebrne, bądź matowe czarne, wysokiej jakości anodyzowane wykończenie, nadaje wzmacniaczowi Reference Headphone smukłej estetyki. 
 
Reference Headphone Amplifier  
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)