SPIRAL GROOVE

Ramię Centroid Universal

WATCH
WATCH

Ramię Centroid było dotychczas dostępne tylko wraz z gramofonami  Spiral Groove, jednak obecnie klienci poszukujący najwyższego poziomu jakości mogą instalować ramiona Centroid również w innych typach gramofonów. Jakość wykonania i sposób użytkowania ramion Centroid są identyczne w obu przypadkach; zmienia się jedynie system mocowania.

Głównym celem dla uniwersalnego ramienia Centroid, było stworzenie systemu dokładnego mocowania do gramofonu. Ponieważ możliwości ustawienia wkładki zależą od  odpowiedniego umiejscowienia osi przegubu, wszystkie ramiona muszą być precyzyjnie montowane, aby osiągnąć dokładne wyniki przy ustawianiu. W przypadku ramion Centroid montowanych na gramofonach Spiral Groove, prawidłowa lokalizacja osi przegubu jest zapewniona w procesie montażu. Jest to jednak trudne do osiągnięcia w przypadku gramofonów, ramion i wkładek pochodzących od różnych producentów.  A bez prawidłowej instalacji nie jest możliwe złożenie całkowitego systemu wysokiej jakości.

Dla uniwersalnego ramienia Centroid zapewniono wyjątkowe narzędzia, które nie wymagają wysokiej wiedzy mechanicznej aby uzyskać krytyczny punkt osi przegubu, o którym mowa. Łatwe w użyciu narzędzia pomagają w ustawieniu wysokości i odległości osi przegubu w odpowiednim miejscu. Producent twierdzi, że ramię Centroid jest jedynym uniwersalnym ramieniem zapewniającym tak precyzyjne ustawienia.


Specyfikacja ramienia Centroid Universal:

  • Dołączone narzędzia pozwalają na precyzyjne ustawienie mocowania  trzpienia w osi przegubu
  • Nie jest wymagana precyzyjna wiedza mechaniczna, aby osiągnąć dokładność montażu
  • Podstawa ramienia montowana jest w standardowy sposób
  • Niska masa urządzenia umożliwia zastosowanie w gramofonach z niezależnym zawieszeniem

na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)