AURENDER


AudioStream
Greatest Bits


The Absolute Sound
Editors Choice
2016


The Absolute Sound
Product Of The Year
2015

 

Streamer Sieciowy Aurender N100H


Aurender N100H jest streamerem sieciowym, wyposażonym w bufor pamięci wewnętrznej, który służy do odtwarzania muzyki w wysokiej rozdzielczości oraz wewnętrzny dysk twardy o pojemności 2TB. Aurender N100H wspiera formaty takie jak: DSD (DSF, DFF), WAV, FLAC, ALAC, APE, AIFF, M4A, jak również inne główne formaty odtwarzania plików w natywnych rozdzielczościach i częstotliwościach próbkowania. Wyposażony w najwyższej jakości cyfrowe wyjście USB audio, port Ethernet i półprzewodnikowy dysk o pojemności 120GB, pełniący rolę bufora odtwarzającego, Aurender N100H stanowi znakomite urządzenie odtwarzające kolekcje muzyczne zapisane w plikach wysokich rozdzielczości, przechowywane na wewnętrznym dysku twardym i na serwerach NAS.


Innowacyjna Technologia

Cyfrowy odtwarzacz muzyczny N100H wykorzystuje wiele innowacji opracowanych z myślą o droższych modelach – S10, N10 i W20 – między innymi jest to półprzewodnikowy dysk buforujący służący do odtwarzania, który eliminuje zjawisko latencji oraz ucinanie końcówek utworów przechowywanych na dyskach NAS. Wysokiej jakości wyjście USB audio wykorzystuje taką samą technologię, jak w przypadku wyjść USB we flagowym modelu Aurendera – W20.


Port Gigabit Ethernet LAN zapewniający Łączność z Siecią

Aby umożliwić połączenie z siecią, streaming danych, aktualizacje oraz transfery plików, Aurender N100H został wyposażony w port Gigabit Ethernet oraz dwa porty USB 2.0 przeznaczone do kopiowania plików z pamięci przenośnych USB.


Aplikacja Aurender oraz jej Użyteczne Funkcje

Aplikacja Aurender Conductor zamienia iPad’a w wielofunkcyjny interfejs użytkownika sterujący Odtwarzaczami Muzycznymi Aurendera który sprawia, że zarządzanie, przeglądanie i odtwarzanie kolekcji muzycznych w wysokiej rozdzielczości staje się dziecinnie proste. Wszystkie ustawienia i funkcje Serwera/Odtwarzacza Aurender stają się łatwo dostępne poprzez Menu Ustawień aplikacji Aurender.


Dostępna jest również uproszczona wersja aplikacji na urządzenia z systemem Android.Aplikacja AMM (Aurender Media Manager) – wsparcie grafiki okładek i innych danych meta-tag dla zawartości dysku NAS

Seria Serwerów Muzycznych/Odtwarzaczy Aurender mogła do tej pory odtwarzać zawartość dysku NAS poprzez przeglądanie plików i folderów. Dzięki wykorzystaniu aplikacji AMM dla komputerów PC/Mac, urządzenia takie jak N100H i pozostałe istniejące Serwery Muzyczne Aurender mogą wyświetlać i wykorzystywać informacje meta-tag dotyczące zawartości dysku NAS w taki sam sposób, jak jest wykorzystywana zawartość ich pamięci wewnętrznej.


Streaming sieciowy przy wykorzystaniu Półprzewodnikowego Dysku Buforującego

Jeśli wybrany utwór lub album zostanie zbuforowany w pamięci dysku półprzewodnikowego, N100H będzie odtwarzał go ze swojej wewnętrznej pamięci SSD. Dzięki temu rozwiązaniu minimalizowane jest zjawisko zużywania się dysków NAS. Dzięki buforowaniu plików w pamięci wewnętrznej również eliminowana jest degradacja jakości dźwięku, czy też zjawisko przedwczesnego urywania utworów, jakie ma miejsce ze względu na nieoptymalne połączenie sieciowe dysku NAS ze streamerem.


Dedykowane wyjście USB Audio 2.0 wraz z Niskoszumowym Obwodem Zasilającym

Dedykowane wyjście USB Audio 2.0 zostało zaprojektowane z myślą dostarczaniu niezwykle przejrzystego, pozbawionego szumów sygnału audio. Wyjście zostało również zabezpieczone przed pochodzącymi z zewnątrz zakłóceniami elektronicznymi.


Całkowicie Liniowy Układ Zasilający

Całkowicie liniowy układ zasilający dostarcza czysty i stabilny prąd do procesora CPU oraz wyjściowych obwodów audio.


Zdalne Wsparcie Techniczne poprzez Internet

Wysłanie prośby o Zdalne Wsparcie Techniczne przy wykorzystaniu aplikacji Aurender Conductor, pozwoli inżynierom zdiagnozować i naprawić problem (jeśli taki wystąpi) poprzez łącze internetowe.Audio Research Ref75

Aurender N100H - Dane techniczne:
Oprogramowanie: Aurender Conductor dla iPad/iPad Mini
Wyświetlacz: Amoled
SSD 1 x 120GB
HDD 1 x 2TB 2.5"
Wyjścia cyfrowe Port USB Audio Class 2.0 z dedykowanym obwodem zasilającym
Wejścia cyfrowe 1 Gigabit LAN, 2 x USB 2.0
SMPS 35W
Pamięć wewnętrzna 4G
Częstotliwości próbkowania PCM: tak samo jak specyfikacja DAC; DSD: 1-bit, 2.8MHz (DSD64); 1-bit, 5.6MHz (DSD128)
Wspierane formaty DSD (DSF, DFF), WAV, FLAC, AIFF, ALAC, APE, MP4 i inne
Wymiary 215 x 55 x 355 mm
Waga 4.6kg


AudioAero

 
 
N100H 2TB  13 280 zł     cena zawiera KGO: 1,68 zł
N100H 4TB  14 760 zł     cena zawiera KGO: 1,68 zł
na górę
N100H AudioStream 03/2016

Serwera N100H używa się z przyjemnością, a jego dźwiękowa charakterystyka wnosi do systemu miłe, mięsiste, wypełnione brzmienie, które – odważę się stwierdzić – leży po cieplejszej stronie dźwiękowego spektrum.

Michael Lavorgna


cała recenzja »

© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)