DAN D'AGOSTINO


Robb Report
Best Of The Best
2015

 

Wzmacniacz MOMENTUM LIFESTYLE


Kontroluj swój świat muzyki poprzez wzmacniacz MLife od Dan’a D’Agostino. Jedyny w swoim rodzaju wzmacniacz zintegrowany, wyposażony w złącze internetowe.

Było jedynie kwestią czasu, kiedy Dan D’Agostino połączy legendarną doskonałość inżynieryjną konstrukcji Momentum z najbardziej zaawansowanymi możliwościami bezprzewodowego przesyłu plików audio, jakie są obecnie dostępne. Wzmacniacz zintegrowany Momentum Lifestyle MLife dostarcza autorytatywną moc 200W na kanał, generując dźwięk o bezkonkurencyjnej jakości, dzięki wykorzystaniu identycznych obwodów wzmacniacza i przedwzmacniacza, jak w oklaskiwanym przez audiofilów, starszym wzmacniaczu Momentum. Wzmacniacz MLife wyposażono w konwerter cyfrowo analogowy , który akceptuje sygnał 24-bit/192 kHz oraz zegar taktujący jakości high-end, zapewniający ultra-niskie zniekształcenia jitter, co umożliwia odtwarzanie plików o najwyższych możliwych obecnie rozdzielczościach - jak format DSD. Na dużym ekranie LCD, umieszczonym po prawej stronie panelu frontowego, możemy oglądać metadane pozyskiwane poprzez łącze Ethernet albo streamingowane bezprzewodowo, przy wykorzystaniu aplikacji AirPlay lub łącza Bluetooth. Dzięki obsłudze jaką umożliwia zastosowanie firmowej aplikacji iOS, wzmacniacz MLife wprowadzi nas w świat bezkompromisowej mocy, muzykalności i bezstratnego streamingu plików audio.

Aplikacja sterująca D’Agostino umieszcza całą obsługę wzmacniacza MLife prosto w naszych dłoniach. Aplikacja iOS wyświetla luksusowy panel kontrolny MLife na ekranie smartfonu lub tabletu, dzięki czemu użytkownik otrzymuje dostęp do sterowania całością systemu, włącznie ze skalibrowaną kontrolą poziomu głośności i wirtualnymi ustawieniami wszystkich funkcji. Można wybierać źródło, sterować fazą, balansem, barwą dźwięku i innymi jego parametrami, a jednocześnie wszelkie metadane – jak okładki albumów, czy informacje o utworach – będą wyświetlane na 5-calowym ekranie LCD, na panelu frontowym wzmacniacza. Ta łatwa w obsłudze aplikacja stanowi doskonały dodatek do najnowocześniejszego jak na dzisiejsze czasy rozwiązania umożliwiającego streaming plików audio, jakim jest wzmacniacz MLife.

Dan D’Agostino tworzy każde ze swoich urządzeń w zgodzie z najwyższymi standardami precyzji, trwałości i piękna. Części takie, jak transformatory mocy, są wykonywane na miejscu, przy zachowaniu mikroskopijnej dokładności, a połączenia obwodów drukowanych wykonuje się wyłącznie metodą montażu przewlekanego, co zapewnia transmisję sygnału o najwyższej jakości. Obudowy są obrabiane maszynowo z tolerancją przewidzianą raczej dla sprzętu naukowego, niż  elektroniki konsumpcyjnej.  Kiedy zaś weźmiemy pod uwagę spasowanie elementów i wykończenie całości, okaże się że D’Agostino kieruje się jakością charakterystyczną dla najznamienitszych manufaktur zegarkowych na świecie – widoczną nie tylko w projekcie luksusowego pokrętła regulacji głośności, ale również w bezkonkurencyjnej jakości obudowy urządzenia.

Wzmacniacz MLife zapewnia wysoką moc, muzykalność i dostęp do świata bezstratnego streamingu, bez konieczności podejmowania kompromisów. Jest to komponent, który będzie służył nam całe lata i dostarczy najwyższą osiągalną obecnie jakość dźwięku, dorównującą dumie z jego posiadania.


Audio Research Ref75 Audio Research Ref75


Audio Research
 
 
Momentum MLIFE integrated  245 700 zł     cena zawiera KGO: 6,30 zł
na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)