DAN D'AGOSTINO


Hi-Fi i Muzyka
Wyróżnienie 2018


The Absolute Sound
Editors Choice
2016


Audio Video
Wzmacniacz Mocy
High End
2016


Hi-Fi News
Outstanding Product


Wybór Redakcji
Audio-Video

 

Wzmacniacz MASTER POWER CLASSIC STEREO


Wzmacniacz Classic Stereo stanowi najbardziej ekonomiczną alternatywę, która pozwala doświadczyć niezrównanej jakości dźwięku, z jakiej słynie Dan D'Agostino Master Audio Systems. Jego podstawowe technologie, w głównej mierze oparto na powszechnie uznanych projektach wzmacniaczy Momentum, Dan’a D’Agostino. Dźwięk dostarczany przez Classic Stereo, stanowi połączenie olbrzymiej mocy i dawki prądu niezbędnego do napędzenia nawet najbardziej egzotycznych głośników, z subtelną i słodką muzykalnością, jaką normalnie kojarzymy ze znacznie mniejszymi wzmacniaczami. Nie będziecie musieli już się martwić o znalezienie odpowiedniego wzmacniacza do Waszych zestawów głośnikowych…ponieważ Classic Stereo będzie odpowiednim wzmacniaczem, bez względu na to, jakie głośniki posiadacie.

Jak sama nazwa wskazuje, Classic Stereo jest purystycznym wzmacniaczem stereo, zamkniętym w prostej, lecz atrakcyjnej wizualnie wytrzymałej obudowie, którą można zamontować w razie potrzeby w szafce typu rack. Ten wzmacniacz, to najprostszy, najbardziej przystępny cenowo sposób, aby otrzymać prawdziwą jakość sprzętu D’Agostino: solidny dwukanałowy dźwięk, z subtelnością i dynamiką, jakie zadowolą najbardziej wymagających audiofilów. Żadnych upiększeń. Czysta potęga brzmienia.

Tak jak wszystkie inne produkty Dan D'Agostino Master Audio Systems, każdy wzmacniacz Classic Stereo jest budowany ręcznie, przy wykorzystaniu solidnej technologii montażu przewlekanego, w fabryce znajdującej się w Arizonie.


Audio Research Ref75 Audio Research Ref75

PARAMETRY TECHNICZNE:
MOC: 300 W przy 8Ω
600 W przy 4Ω
1200 W przy 2Ω
PASMO PRZENOSZENIA: 1 Hz do 200 kHz, -1 dB / 20Hz do 20 kHz, ±0 dB
ZNIEKSZTAŁCENIA: <0.1% przy 1 kHz, 300 W / 8Ω
STOSUNEK SYGNAŁ/SZUM: 80 dB, nieważony
WEJŚCIA: 2 zbalansowane wejścia XLR (przejściówki XLR - RCA w komplecie)
IMPEDANCJA WEJŚCIOWA: 100 kΩ
IMPEDANCJA WYJŚCIOWA: 0.12Ω
WYMIARY: 29,2 / 48,2 / 50,8 cm (wys / szer / gł)
WAGA: 49 kg

Audio Research
 
 
Classic Stereo  66 340 zł     cena zawiera KGO: 6,30 zł
na górę
Dan D’Agostino Master Power Classic Stereo

Jeśli kiedyś napisałem, że odniosłem wrażenie fizycznej obecności wykonawcy przede mną, to obecne doświadczenie przebija wszystkie dotychczasowe.

Paweł Gołębiewski


cała recenzja »

DAgostino Classic Stereo The Absolute Sound 01/2016

HiFi i Muzyka 01/2013

[...] Classic Stereo oferuje niezwykły poziom obrazowania i wagi dźwięku. Jeśli szukacie wzmacniacza, który bezproblemowo poradzi sobie z trudnym obciążeniem, a przy tym zapewni znakomitą jakość brzmienia i nie wydacie na niego fortuny, to macie zwycięzcę.

Jacob Heilbrunn


cała recenzja »

DAgostino Classic Stereo Audio Video 07/2015

HiFi i Muzyka 01/2013

Po chwili dociera do Ciebie, że kolumny są znacznie lepsze, niż sądziłeś, bo nigdy tak głośno i czysto nie grały. Jednocześnie wciąż rośnie przestrzeń, by w końcu oprzeć się o ściany pomieszczenia, próbując je rozsadzić. A barwy? Są takie, jak być powinny: ani trochę nieodchudzone, w ogóle niepogrubione, może co najwyżej trochę ocieplone – tyle, ile potrzeba. Ważne, ze nasycone, bogate. Zero ostrości, metaliczności, tranzystorowości. To, o czym teraz piszę, brzmi jak definicja wymarzonego wzmacniacza. Classic Stereo bardzo wyraźnie się do niej zbliża, wręcz się o nią ociera.

Filip Kulpa


cała recenzja »

© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)