AYRE

Ayre - sprzęt hi-end audio i wideo wielokrotnie nagradzany od 1993 roku

Ayre oferuje sprzęt hi-end audio : wzmacniacze zintegrowane, wzmacniacze stereofoniczne i mono, przedwzmacniacze liniowe, przedwzmacniacze gramofonowe, odtwarzacze CD/SACD oraz kondycjonery. Producent znany jest z legendarnej jakości oraz najlepszego na rynku wsparcia technicznego.

WZMACNIACZE ZINTERGROWANE:

PRZEDWZMACNIACZE:

PRZEDWZMACNIACZE PHONO:

ŻRÓDŁA CYFROWE:

KONDYCJONERY:

Ayre Acoustics Inc, od 1993 roku projektuje i wytwarza wysokiej klasy, wielokrotnie nagradzaną, elektronikę audio-video. Ayre postrzegane jest jako światowy lider w branży a jego bogata gama urządzeń audio i wideo ustanawia nowe standardy w zakresie innowacyjności, wzornictwa i osiągów.

Misją AYRE jest tworzyć systemy audio i wideo, gwarantujące długie lata satysfakcji, niezapomnianych przeżyć i odkryć. Łącząc w sobie oszałamiający realizm i wyjątkową czystość, urządzenia Ayre oferują naturalną, zrelaksowaną prezentację, zanurzającą słuchacza w ulubionej muzyce i filmach. Śmiały i unikalny projekt urządzeń Ayre zapewnia znakomity poziom doznań. Każdy, najdrobniejszy element projektu skoncentrowany jest na jednym celu – zapewnieniu niezrównanej muzycznej i filmowej uczty. Wszystkie produkty AYRE wykorzystują własne projekty, w pełni zbalansowane, pozbawione sprzężenia zwrotnego układy, ze szczególnym naciskiem położonym na kwestie zasilania. W rezultacie otrzymujemy nowy świat artystycznych doznań.


Układy w pełni zbalansowane oferują najlepsze osiągi.

Stasowano układy zbalansowane w specjalnej podwójnej konfiguracji, które eliminują szumy i zakłócenia - nie tylko z zewnętrznego okablowania ale także z linii zasilającej. W urządzeniach Ayre nawet konwencjonalne sygnały konwertowane są do postaci zbalansowanej, co skutkuje żywą prezentacją, osadzoną w niesamowicie czarnym tle.


Układy pozbawione sprzężenia zwrotnego oferują w pełni naturalną prezentację.

Konwencjonalne układy wykorzystują ujemne sprzężenia zwrotne w celu porównania sygnału wyjściowego z wejściowym, co skutkuje błędami w dziedzinie czasowej oraz innymi artefaktami. W odróżnieniu, dedykowane układy Ayre, pozbawione sprzężenia zwrotnego, gwarantują spójność i naturalność przekazu.


Muzyczne i kinowe doznania mają swój początek w zasilaniu.

Wszystkie układy audio i wideo działają, modulując układy zasilające – najlepsze osiągi potrzebują najlepszego zasilania. Wyspecjalizowany układ zasilający z wielostopniową filtracją, stanowiący własne opracowanie Ayre, zaimplementowany z największa dbałością o szczegóły, stanowi podstawę na której Ayre buduje nowy poziom realizmu w zakresie przetwarzania obrazu i dźwięku.

. . . . . . . . . . . . .

Produkty Ayre wytwarzane są w Boulder w Colorado. Każde urządzenie jest pieczołowicie, ręcznie budowane na miejscu przez wykwalifikowanego technika, przy wykorzystaniu najwyższej klasy materiałów i technik montażowych. Kontrola jakości opiera się na rygorystycznych procedurach testujących, jak również dogłębnej inspekcji procesu produkcyjnego. Wsparcie i serwis Ayre stanowi nieprześcigniony wzór. Nasz przyjazny środowisku proces produkcji opiera się na bacznej selekcji równie skrupulatnych amerykańskich poddostawców. Wejdźcie w świat Ayre, wejdźcie w nowy wymiar znaczenia muzyki i filmowej uczty.Ayre

na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)